środa, 24 lutego 2010

Mowa ciała

Witam bardzo :-)

Ten blog będzie dotyczył tematu związanego z odczytywaniem niewerbalnych gestów, inaczej nazywając, będzie dotyczył mowy ciała.

Można pomyśleć, że to co najmniej jakieś nieporozumienie - mowa ciała w internecie? Tak myślałem dopóki nie zetknąłem się z pierwszą na temat publikacją z jaką miałem do czynienia, elektroniczną książką "Mowa ciała a sukces" Łukasza Milewskiego. Teraz można słuchać tego w formie audiobooka.

Łukasz Milewski dał się poznać jako fachowiec w swojej dziedzinie. Naprawdę sporo można się od niego nauczyć. Swego czasu podzielił się ze mną swoją wiedzą. Postaram się jak najlepiej przekazać ją na tym blogu. Mowa ciała to bardzo interesujący temat.

Mowa ciała to nie są jakieś plansze i rysunki. Nic w tym temacie nie zastąpi prawdziwych kontaktów z drugą osobą. Szkice zawsze są bardzo ogólne, szablonowe i pozostawiają ten niesmak, który natychmiast ulatuje przy naturalnie zachowujących się ludziach.

Internetowy przekaz wiedzy o mowie ciała jest bardzo ograniczony. Obiecuję jednak, że przedstawię tu wiele bardzo konkretnych informacji. Naprawdę sporo można zrozumieć mimo tych ograniczeń. Rzetelność będę tu miał szczególnie na uwadze. Proszę jednak traktować ten blog jako wstęp do głębszej i lepiej podanej wiedzy na temat mowy ciała.

Postaram się jak najlepiej wyjaśnić czym jest mowa ciała. Co kształtuje mowę ciała i jak się nią posługiwać oraz jak odczytywać mowę ciała.

Zapraszam serdecznie do czytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz